İptal ve İade

•    Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 7 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sakinleather@gmail.com’a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır. Müşteri servisimiz iade etmek istediğiniz ürünü ücretsiz bir şekilde kapınızdan aldırtabilirsiniz.

        Önemli Bilgiler: 

– İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Ezilecek ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

– Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 14 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.

– İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

•    Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 30 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak sakinleather@gmail.com’a mail atabilir ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini sağlayabilirsiniz.

        Önemli Bilgiler: 

– Değişimini istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

– Ezilecek ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir. 

– Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir.

– Değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

•    Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer sakinleather.com’dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak sakinleather@gmail.com’a mail atabilir paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz.

•    Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda sakinleather@gmail.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.